Самолет излетял от летището в Лос Анджелис под контрола на еврейски пилот. Неговият помощник-пилот бил китаец. Това бил първият път, когато те летяли заедно, а неловкото мълчание между двамата показало взаимния неприязън.
След като достигнали необходимата височина, еврейският пилот активирал авто-пилота на самолета, облегнал се на стола си и промърморил:
— Не обичам китайците!
— Не обичаш китайците? - питал помощник-пилота. И защо така?
— Вие, бомбардирахте Пърл Харбър, ето защо!
— Не, не! - започнал да протестира помощника. - Не ние бомбардирахме Пърл Харбър, а японците!
— Японци, китайци, виетнамци… Без значение - всичките сте еднакви!
Последвали няколко минути мълчание.
— Аз не харесвам евреите! - заявил вторият пилот.
— О, така ли? И защо не ги харесваш? - попитал капитана.
— Евреите потопиха Титаник.
— Какво? Това е лудост! Евреите не са потопили Титаник! - възкликнал капитана. - Айсберг потопи Титаник!
— Айсберг, Голдберг, Грийнберг, Розенберг… без значение… всичките са ми еднакви!
Връзка към този виц:
https://vicove.top/a/vic_41238212069
Добавете виц в архива на Vicove.top. Приемат се всякакви вицове. За иванчо, вицове за евреи, вицове за блондинки, вицове за полицаи, вицове мръсни, супер смешни вицове, черен хумор, вицове за блондинки и други случайни вицове. Vicove.top е архив за най-добрите вицове и смешки. Неговата цел е да събира, архивира и показва топ вицове, така че те да останат за следващото поколение и да не се забравят. Докладвай или предложи виц