Преминете към основното съдържание

Коментари за
Ако доматът е плод то дали…


Ако доматът е плод то дали…

Към текста

Ако доматът е плод, то дали кетчупът е конфитюр?


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.

Горе