Преминете към основното съдържание

Коментари за
И от двете страни на мотиката…


И от двете страни на мотиката…

Към текста

И от двете страни на мотиката и лопатата боли. Само от двата края на луканката е готино!


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.

Горе