Преминете към основното съдържание

Коментари за
Бабо Меркел де така …


Бабо Меркел де така …

Към текста

— Бабо Меркел, де така? - Тичам Ципрас, за евра. - А ти къде си се насочил? - Референдум съм насрочил, няма да гласуват с "Да". - А когато сняг забръска, що ще чиниш ти зимъска? - Срам не срам, но пак тогаз ще искам сбраното от тебе аз. - Аз пък няма да ти дам, ш*бан гръцки мързелан!


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.

Горе