Коментари за
Бабо Меркел де така …
— Бабо Меркел, де така? - Тичам Ципрас, за евра. - А ти къде си се насочил? - Референдум съм насрочил, няма да гласуват с "Да". - А когато сняг забръска, що ще чиниш ти зимъска? - Срам не срам, но пак тогаз ще искам сбраното от тебе аз. - Аз пък няма да ти дам, ш*бан гръцки мързелан!
Добавете първи вашия коментар.
Последни коментари