Коментари за
Добър вечер скъпа Какво имаме…
— Добър вечер, скъпа. Какво имаме за вечеря? – Виж в хладилника. – Ооо, миличката ми! Този лед сама ли го направи?
Добавете първи вашия коментар.
Последни коментари