Преминете към основното съдържание

Коментари за
Иванчо намръщен като буреносен облак отива…


Иванчо намръщен като буреносен облак отива…

Към текста

Иванчо намръщен, като буреносен облак, отива на работа. Колегите го питат:
- Кво си такъв кисел, бе, да не са ти потънали гемиите?
- Кво да съм весел, нападна ме, на*ба ме, взе ми парите и фюйт!
- Добре де, поне физиономията видя ли му я?
- Кво да й гледам физиономията на моята Марийка?


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.

Горе