Преминете към основното съдържание

Коментари за
Прибира се Вуте у дома и…


Прибира се Вуте у дома и…

Към текста

Прибира се Вуте у дома и казва на Пена:
- Пено сакаш ли да играеме на пролет?
- Как бе Вуте се играе на пролет?
- Я че те е*ем, ти че цъфтиш.
- Добре Вуте - рекла Пена и заиграли.
На другия ден Пена рекла на Вуте:
- Вуте, а сакаш ли сега да играеме на зима?
- Как ма Пено се играе на зима?
- Друг че ме е*е, а ти че вилнееш като зима.


Добавете първи вашия коментар.

Напишете коментар

За да коментирате с Вашето име, моля, влезте в профила си.

Коментарите се преглеждат и одобряват от модератор.

Горе