Преминете към основното съдържание

— Какво правиш?
— Обичам те, липсваш ми!! Толкова ми липсваш... Трудно ми е да дишам без теб! Сънувам те всяка...

Две баби си говорят:
— Чух, че внукът е дошъл на гости?
— Да, вече няколко дни е у нас...
—...

Събуждат се мъж и жена на 8-ми март. Жената протягайки се сладко:
— Ах, какъв хубав сън имах - ти ми...

Когато помагаш на хлапето с уроците, понякога се промъква мисъл
— A бе аз, какво изобщо съм учил…

— Какво тренираш? - На мама и татко нервите!

— Скъпи, кои обичаш повече-умните или красивите?
— И едните, и другите мило… но и ТЕБ също…

— С*ксът е като местопрестъпление, защото винаги след акта възниква въпросът какво да правим с тялото, което лежи до нас.

Гледа се дело за изнасилване. В залата влиза жертвата със супер къса мини-поличка. Съдията я пита:
- Предлагате да започнем направо с оглед на местопрестъплението.

Вицове Vicove.top

— Тате, баба наистина ли ще пътува с този влак?
- Стига си говорил, сине, развивай релсата!

— Какво е брюнетка с лош дъх?
- Блондинка на челна стойка.

В съда:
- Свидетелят, знаете ли какво ви очаква при даване на лъжливи показания?
- Да, обещаха ми лека кола.

Мързелът ми е като 8-цата, веднъж да легна и е безкраен!

— Съблечете се, ако обичате!
— А къде да си оставя дрехите, докторе?
— В ъгъла, при мойте…

Вицове Vicove.top

Катаджия спира шофьор.
- Защо, ме спряхте?
- Да ви сурвакам…

Пациент отишъл при доктора и казал:
Пациента. докторе кажете сега какво да правим на жена ми че е болна?
Др: ами доведия да я видя как да кажа.
Пациента: аиде де докторе кажете какво да пражим на жена ми дошал сам на 15 км от селото до града, 15 км да се върна да я взема, 15 км да доидем пак и 15 км да се приберем кажете какво да и направим че е болна?
Доктора се ядосал и казал. ще и праднем на пу*ката. Пациента се замислил и казал. докторе, докторе я пръдни на к*ра аз ще и го занеса.

Виж всички

Горе